Pomidor - Tattoo


Angela - Tattoo
Tatuaż - Studio________________________________________________________________________________________________________________________________

Studio tatuażu Dzieci Nocy w Myślenicach


Studio tatuażu Dzieci Nocy istnieje nieprzerwanie od lutego 2009 roku w Myślenicach koło Krakowa jednak tatuażem zajmuje się od 11 lat. Podczas długoletniej pracy stworzyłem niezliczoną ilość dzieł co zaowocowało zaufaniem klientów do profesjonalnie wykonywanej przeze mnie pracy. Specjalizuje się w przykrywaniu starych lub nieudanych tatuaży (cover up). Jest to skomplikowany zabieg ze względu na wysoki poziom trudności plastycznych oraz utrudnienia, które mogą wystąpić ze starym wzorem.

W studiu każda osoba traktowana jest indywidualnie, wzory dobierane są wedle życzenia. Mamy do zaoferowania wiele gotowych narysowanych przez nas wzorów - na życzenie klienta wykonujemy indywidualne projekty. Dla niezdecydowanych służymy pomocą w doborze miejsca wykonania i rodzaju tatuażu.

Zabiegi odbywają się w sterylnych i profesjonalnych warunkach przy wykorzystaniu profesjonalnych igieł używanych jednorazowo. Bardzo wysoka higiena pracy sprawia, że jesteśmy w 100% procentach pewni, że nie dojdzie do zakażenia żadnymi wirusami.

Zapraszam do przeglądnięcia galerii naszych prac a zainteresowanych wykonaniem własnego tatuażu prosimy o kontakt.


Facebook